07.02.2008 15:51:20

Životopis

Spoustě lidí je Lloyd Banks znám. Muzika, kterou tvoří, plní kolekce posluchačů rapu po celém světě, prezentován prostřednictvím rádií a hudebních stanic jako MTV a BET se zapisuje do podvědomí hodně posluchačům, ale znají vůbec tito lidé člověka, který se ve skutečnosti jmenuje Christopher Lloyd, blíže? Vědí, jaký je ve skutečnosti jeho charakter? Nuže, pojďme si jej představit!

Christopher Lloyd se narodil 30.4. 1982 ve městě New Carrollton, jež leží na východě Spojených států. Jeho míšená rodina – matka z Puerta Rica a otec afroameričan – se přestěhovala do newyorského ghetta Jamaica Queens, když mu byl jeden rok. Rodiče, kteří se nikdy nevzali, se o svého syna moc nestarali. Otec trávil dost času ve vězení, a když tam zrovna nebyl, dělal taxikáře, takže pokud vůbec je možno o nějaké výchově hovořit, mladého Christophera vychovávala pouze matka, nutno však dodat, že ta ho poradila ve svých 17tiletech.

Jelikož bydlel v ghettu Jamaica Queens, nemohlo chybět ani pár strastiplných akcí. Ne že by se jim vyhýbal, ale nedá se ani říct, že by je vyhledával. Párkrát si prý zažil, jak se utíká před smrtí. Po dochození základní školy nastoupil na školu střední, avšak odtud ho vyhodili hned v prvním ročníky. S neúspěchy a úspěchy se musel vyrovnávat i ve sféře mezilidských vztahů: co se týče strany rodiny od matky, tam byl vždy považován za takovou černou ovci, zato v otcovi rodině si ho každý vychvaloval a mluvilo se o něm jen v tom nejlepším.

Maje pouze základní vzdělání, jako další cestu za obživou, a dokonce i slávou viděl rap. Začal nahrávat mixtapy a jako undergroundový rapper se začal prosazovat pod pseudonymy Lloyd Banks, The Boy Wonder, The Rap LeBron James, Blue Hefner, Gang Green a New Diamonds, nicméně uspěl až ten první, tedy ten převzatý po dědečkovi. (více)
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se