06.02.2008 16:08:02

Zivotopis

Indy a Wichjsou asi nejpopulárnější českou skupinou. Všichni tři, tedy včetně Lafora, začínali v polovině devadesátých let s graffity. Postupně Indyho začal bavit rap, Wiche DJing a Lafora taktéž rap - jen to graffity ho nepustilo.
Wich byl velmi úspěšným DJem, ale postupně se začal profilovat ve výborného producenta. DJingu se věnuje pouze na parties, drtivou většinu času věnuje produkcím pro lidi od Polska, Slovenska, Česka až po Ameriku.
Indy a Wich mají na svém kontě společný vinyl s PSH - Hlasuju proti/Cesta štrýtu, který je první českou raritou tohoto druhu, dále album My 3 a vinyl Ještě pořád/Originalny Pilsner. Wich v roce 2004 vydal sólo album Time Is Now za které získal cenu Anděl. Lafor se sice vydal na sólo dráhu, ale stále vystupuje s Indy a Wich na koncertech. Zatím vydal několik tracků a singl Elá pro/Na světlo denní. Indy a Wich byli aktéry prvního českého beefu versus Marpo, Toxxx a později SuperCrooo. V roce 2006 přichází zprávy o blížícím se novém albu Hádej kdo, v rádiích boduje singl Live s hostujícím NIem a v polovině listopadu je deska venku. (více)
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se