28.01.2008 17:46:37

G-unit

G-UNIT (Gorilla Unit) je populární rapová skupina.G-UNIT není jen úderka rapera,který si říká 50CENT,ale také jeho značka,která vydělává miliony dolarů.

Žánr:Hardcore rap

Labely:G-Unit Records/Interscope

Členové:50CENT

LLOYD BANKS

YOUNG BUCK

TONY YAYO

Něco z historie:G-UNIT byla založená krátce potom co 50CENT opustil Columbia Records.Ve čtvrti Queens našel rapery:Lloyd Banks,Tony Yayo,Bang 'Em Smurf a Domination.Tito rapeři založili skupinu,ale později skupinu opustil další člen a to Bang 'Em Smurf.Ten později udělal s Dominationem cd.Potom skupina přijala mezi sebe dalšího rapera jménem Young Buck.

50CENT se dal na sólo a získal veliký úspěch.Později podepsal smlouvu s Dr.Dreho labelem Aftermath Entertainment a s Eminemovým labelem Shady Records,později byli společně pod Interscope Records.

Poté co vydal svoje album-Get Rich Or Die Tryin',spolu s producentem Sha Money XL,založil label G-UNIT RECORDS.

YOUNG BUCK-narodil se jako David Darnell Brown,15.března v Nashville,Tennessee.Raper,členem G-UNIT.S rapem začal mezi 12 a 13 rokem a ve studiu byl o 2 roky později.

TONY YAYO-Další člen G-UNIT.Vlastním jménem Marvin Bernard,ale známý jako TONY YAYO.Narodil se v NY ve čtvrti Queens,31.března 1978.Americký HH umělec a je haitského původu. (více)
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se